Apie mus

Malonu, kad užsukote į mūsų laisvalaikio prekių parduotuvę.

Už myliulaisvalaiki.lt pavadinimo slypi tikras laisvalaikio entuziastas ir įvairių ekstremalių veiklų mėgėjas, „myliu laisvalaiki.lt“ įkūrėjas Justinas Žuromskas. Jis toks pats paprastas žmogus, kaip ir jūs. Kadangi yra išbandęs daug ivairių veiklų ir vis dar atranda kažką naujo, nusprendė žmonėms pasiūlyti prekes, kurios teikia džiaugsmą ir neša pozityvią emociją. Kiekvienas iš mūsų turi vienokių ar kitokių pomėgių, kurie padeda mums atsipalaiduoti, todėl išlaisvinkime juos ir pasinerkime į naujus potyrius bei nuotykius, o mūsų komanda pasistengs jums padėti. Tam mes siūlome įvairių prekių, prisidedančių prie jūsų veiklos įgyvendinimo. Prekes pardavinėjame jau ilgiau nei metus, o mūsų svetainė startavo 2022 m. kovo pradžioje. Todėl prekių asortimentas yra nuolat pildomas, ir jis tik didės. Čia bus galima rasti prekių žiemos, pavasario, vasaros sezonų laisvalaikio veikloms. Atsiras vis daugiau naujų kategorijų įvairesniems užsiėmimams.

Prekiaujame visiems gerai žinomais prekiniais ženklais, taip pat – ir mažiau žinomais, bet kokybiškais produktais. Vertiname kokybę, todėl norime jums pasiūlyti gerą kainos ir kokybės santykį. Jeigu kyla klausimų perkant, visuomet galite rašyti ir klausti, mielai jums atsakysime, padėsime ir patarsime.

Linkime jums geros apsipirkimo patirties! Jeigu turite pastebėjimų ar patarimų, visada galite kreiptis tiek telefonu, tiek el. paštu.

info@myliulaisvalaiki.lt